اگر عضو هستی ,وارد شو :

ورود به حساب کاربری

امروز است . خوش آمدید
no avatar
نویسنده :
23 فوریه 2019
سریال‌های Punisher و Jessica Jones کنسل شدند

سریال‌های Punisher و Jessica Jones کنسل شدند

سریال «پانیشر» (The Punisher) به فاصله‌ی یک ماه پس از پخش فصل دوم در نت‌فلیکس، به همراه «جسیکا جونز» (Jessica Jones) دیگر سریال مارول در این شبکه کنسل اعلام شد. این دو سریال تنها سریال‌های باقی‌مانده‌ی مارول در سرویس نت‌فلیکس بودند. فصل سوم «جسیکا جونز» که فیلمبرداری آن به پایان رسیده از طریق نت‌فلیکس منتشر خواهد شد اما پس از آن برای فصل چهارم بازنخواهد گشت.

به این ترتیب روابط جاه‌طلبانه‌ی نت‌فلیکس و مارول که از سال ۲۰۱۳ با آغاز شد به پایان می‌رسد. نت‌فلیکس ساعاتی پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد: «سریال پانیشر مارول برای فصل سوم بازنخواهد گشت. استیو لایت‌فوت شورانر سریال، عوامل بی‌نظیر و استثنائی آن از جمله «جان برنتال»، سریالی جذاب و تحسین‌برانگیز برای هواداران ساختند و ما این افتخار را داشتیم که اثرشان را روی نت‌فلیکس به نمایش درآوریم.» نت‌فلیکس در خصوص دیگر سریال کنسل شده گفت: «علاوه بر این، ما تصمیم گرفته‌ایم که فصل سوم «جسیکا جونز» فصل آخر آن باشد. از شورانر سریال «ملیسا رزنبرگ»، ستاره آن «کریستن ریتر» و سایر عوامل و بازیگران که سه فصل فوق‌العاده را تولید کردند و جوایزی را تصاحب کردند کمال تشکر را داریم.» «جف لوب» مدیر استودیوی مارول تی‌وی نیز با انتشار بیانیه‌ای جداگانه از سازندگان سریال قدردانی کرده است.

هرچند کنسل شدن سریال «پانیشر» پس از دو فصل از چندین هفته‌ قبل پیش‌بینی می‌شد، اما نت‌فلیکس و مارول چند هفته پس از انتشار فصل سیزده اپیزودی دوم در تاریخ ۱۸ ژانویه منتظر ماندند و روز گذشته این خبر را به صورت رسمی اعلام کردند. از طرف دیگر پایان «جسیکا جونز» پس از فصل سوم تا اندازه‌ای غافلگیرکننده بود و انتظار نمی‌رفت شبکه پیش از انتشار فصل جدید سریال را کنسل اعلام کند.

پس از پایان «پانیشر»، «جان برنتال» ستاره‌ی سابق سریال «مرده‌ی متحرک» باید خود را مهیای بازی در پیش‌درآمد سریال «سوپرانوها» (The Sopranos) برای استودیوی نیولاین کند. این فیلم در حال حاضر با نام (The Many Saints of Newark) شناخته می‌شود. برنتال شب گذشته با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی به نوعی با سریال وداع کرده بود. پس از کنسل شدن سریال‌های «لوک کیج»، «دردویل»، و «مشت آهنین» پایان ماجراجویی «فرانک کسل» در نت‌فلیکس دور از ذهن نبود. از آنجا که محتواهای جدید و قدیمی مارول بخش مهمی از سرویس «دیزنی+» را تشکیل می‌دهد، اکنون تردیدی وجود ندارد که رابطه‌ی دیزنی و نت‌فلیکس به تیرگی گراییده و از هم گسیخته شده است. «جف لوب» اخیراً برای تولید چهار سریال انیمیشن با سرویس هولو قراردادهایی به امضاء رسانده است.

«جسیکا جونز» پس از «دردویل» دومین سریال مارول بود که از ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵ پخش شد و فصل دوم آن ۸ مارس ۲۰۱۸ در دسترس مشترکین قرار گرفت. فصل اول سریال «پانیشر» نیز نوامبر سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود

 

سریال‌های Punisher و Jessica Jones

دیدگاه ها

برای ارسال نظر بایستی وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.
به لیست علاقه مندی اضافه شد