اگر عضو هستی ,وارد شو :

ورود به حساب کاربری

امروز است . خوش آمدید
no avatar
نویسنده :
23 فوریه 2019
خداحافظی «گوئینت پالترو» با شخصیت «پپر پاتس»‌ و دنیای سینمایی مارول

خداحافظی «گوئینت پالترو» با شخصیت «پپر پاتس»‌ و دنیای سینمایی مارول

مارول در سال ۲۰۰۸ با فیلم «مرد آهنی» (Iron Man) دنیای سینمایی خود را آغاز کرد و «گوئینت پالترو» را به عنوانی یکی از مهمترین شخصیت‌هایش در نقش نامزد «تونی استارک» معرفی کرد. اکنون پس از گذشت یک دهه و عرضه‌ی ۲۰ فیلم، «دنیای سینمایی مارول» وارد دوران تازه‌ی می‌شود و پالترو برنده‌ی اسکار باید با این شخصیت و این چندگانه وداع کند.

پالترو در مصاحبه با ورایتی بازنشستگی خود از «دنیای سینمایی مارول» را رسماً اعلام می‌کند و می‌گوید: «راستش را بخواهید برای پوشیدن آن لباس‌ها کمی پا به سن گذاشته‌ام. بسیار خوش شانس بودم که چنین نقشی را بازی کردم. جان فاورو کارگردان «مرد آهنی» یکی از دوستانم بود. تولید آن فیلم و نظاره کردن واکنش هواداران تجربه‌ی شگفت‌انگیزی بود.»

پالترو اضافه می‌کند که در صورت نیاز قطعاً مایل است برای بازی در نقش‌های کوتاه بازگردد. او می‌گوید: «افتخار می‌کنم که بخشی از رویدادی بودم که مردم تا این اندازه در موردش اشتیاق نشان می‌دهند. البته، اگر به من بگویند روزی بازخواهی گشت یا نه، می‌گویم حتماً در صورت نیاز حضور پیدا خواهم کرد.» اما این به معنای آن نیست که شخصیت «پپر پاتس» پس از حوادث «آخر بازی» قطعاً زنده می‌ماند.

شخصیت پاتس تاکنون در شش فیلم مارول از جمله سه قسمت «مرد آهنی»، «انتقام‌جویان»، «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» ظاهر شده. او تابستان آینده نیز فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) را روی پرده خواهد داشت و برای آخرین بار این نقش را بازی می‌کند، مگر آنکه به صورت کوتاه در «مرد عنکبوتی: دور از خانه» هم حضور یافته باشد.

فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» ۲۶ آپریل ۲۰۱۹ در سراسر دنیا به اکران درمی‌آید.

دیدگاه ها

برای ارسال نظر بایستی وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.
به لیست علاقه مندی اضافه شد